5 רעיונות ליום הולדת לילדים

מעבר לכך שהילדים שלכם אוהבים לחגוג את יום ההולדת שלהם, גם מגיע להם ולכם להנות מאירוע במיוחד במינו.

וכשמדברים על הפקת אירוע מיוחד לילדים ולימי הולדת, מדברים גם על אטרקציות לימי הולדת של ילדים. בואו נכיר חלק מהן.

בלי הרבה דיבורים, הנה לכם אטרקציות מעולות עבור ימי הולדת של ילדים בגילאים שונים. החל מגילאים קטנים ועד גילאים מבוגרים יותר.

 

  1. אמן חושים לילדים קטנים וגדולים יותר

אם אתם מחפשים אחר קסם של יום הולדת, אמן חושים ממליץ על אירוע עם מעשי קוסמות, טלפתיה, קריאת מחשבות ועוד. מה עוד אמן חושים ממליץ לאירועי יום הולדת לילדים? אמן חושים ממליץ גם על טריקים כמו ריחוף באוויר, משחקי קלפים, קריאת שפת גוף של הקהל ועוד. כדאי לדעת, אמן החושים יהפוך את חתן היומולדת לכוכב המופע.

 

  1. לייזר טג לילדים בטבע ובמקומות סגורים

מכירים את המשחק הנקרא לייזר טג? היכונו לקרבות של יריות לייזר באמצעות רובים, מגנים, הסתתרויות, רדיפות ועוד. אין ספק, לייזר טג זוהי אחת האופציות הכי מומלצות עבור ימי הולדת של ילדים. כדאי לדעת, את זירת הלייזר טג ניתן לשכור ולנייד אותה לחיק הטבע. אם תרצו, בראשל"צ יש לכם גם מגרש לייזר טג מקצועי (לא נייד). אליו תוכלו להגיע עם כל חברי חתן יום ההולדת. תוכלו לשחק קבוצה נגד קבוצה. כיף גדול. מומלץ מאוד.

 

  1. מתקנים מתנפחים להשכרה לימי הולדת של ילדים

מחפשים אחר מתקנים מתנפחים להשכרה? אנחנו ממליצים לכם לוודא שיחד עם המתקן המתנפח מגיע גם מפעיל מקצועי. המתקנים המתנפחים חייבים להיות מנופחים כמו שצריך, וזאת בכדי למנוע חלילה אסון. כשמתקן מתנפח אינו מנופח או שמא יש לו תקר, במהלך הקפיצות הילד עלול חלילה להיחבט ברצפה. הקפידו על הפעלה מקצועית עבור מתקנים מתנפחים להשכרה לימי הולדת של ילדים.

 

  1. סדנת שוקולד לילדים וימי הולדת של מבוגרים

סדנה להכנת שוקולד לימי הולדת של ילדים? אחלה אופציה. מה עוד, שתוכלו גם אתם להשתתף בסדנה (המבוגרים). ככה תוכלו לבלות זמן איכות אמיתי עם הילדים שלכם וגם להכין קינוחים מדהימים תוך כדי. מומלץ ביותר עבור ימי הולדת של בנות, אבל אפשר גם להצמיד סדנת שוקולד ליום הולדת של ילדים בנים. כל עוד המפעילה היא בעלת גישה חיובית ללמד ילדים כיצד להכין שוקולד, אין שום בעיה.

 

  1. סדנת יצירה ואומנות לימי הולדת של ילדים

אם אתם מעוניינים לדגדג ולגרות את החוש האומנותי של הילדים, אפשר לעשות את זה עם סדנה של אומנות. סדנאות אומנות ויצירה הן מושלמות עבור ימי הולדת של ילדים. זה מעסיק אותם במשך זמנים ארוכים, מה שמספק להורים שקט תעשייתי מבורך. אם תרצו, אתם ההורים יכולים להשתתף בסדנאות אלו גם כן.

 

כובע ומקל קסמים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram