אמן חושים – מה זה אומר להיות אמן חושים?

אז מה זה אומר בעצם, להיות אמן חושים מומלץ לאירועים מכל הסוגים? ובכן, קודם כל זה אומר שאתה חייב לדעת כיצד ליצור תקשורת חיובית עם קהלים מכל הסוגים ובכל הגילאים.

שנית, ואולי בכלל זה צריך להיות הדבר הראשון, צריך לדעת מה היא אומנות חושים! נסביר:

בעצם, מי הוא אמן חושים? להיות אמן חושים, זה אומר להיות מסוגל לדעת לקרוא את שפת גופם של אנשים. אבל בהחלט לא רק. אומני חושים הם סוג של קוסמים, אבל עם ערך מוסף ענק המתבטא במופעים המסקרנים כל כך שלהם. עם יכולות לקרוא שפת גוף, מגיעה אצל אומני החושים גם היכולת להבין כיצד מחשבותיהם של אנשים פועלות. מסקרן? עוד לא שמעתם חצי.

 

אומני חושים לאירועים וימי הולדת: מה זה אומר בעצם?

הכירו את זיגי ירון אמן חושים ומנטליסט לכל סוגי האירועים ובכל הארץ. מבחינת ירון זיגי, להיות אמן חושים, זה אומר להיות EXTRA מעורב בקהילת הקוסמות בישראל. עם המון תשוקה ואהבה למקצוע של אומנות חושים וקוסמות, ירון זיגי כבר שנים עושה את כל שביכולתו בכדי לקדם את ענף הקוסמות בארץ.

עם מעורבות רבה בתעשיית הקוסמות וניסיון רב שנים על במות במדינות רבות בעולם, כיום ירון זיגי מכהן בתפקידי מפתח של ממש בענף. אבל, יחד עם זאת, חשוב לציין כי לא כל אומן חושים עד כדי כך מעורב בקהילת הקוסמות.

 

האם כל אומני החושים בארץ כל כך מעורבים בתעשייה כמו זיגי?

מבחינת אומני חושים רבים, להיות אומן חושים זה אומר לדעת לקרוא שפת גוף של אנשים, לבצע מעשי קוסמות וטריקים, אולי גם להפנט אנשים, לגרום לאנשים לרחף באוויר ועוד. ושלא תבינו אותנו לא נכון, אנחנו לרגע לא מזלזלים באף איש במה! כל אחד והייעוד שלו.

מבחינת חלק מאומני החושים, להיות אומן חושים זה אומר להיות מעורב בענף הקוסמות, בעוד שבעבור אומני חושים אחרים התמונה תהיה אחרת. הכול לגיטימי והכול כשר. בכל מקרה, מבחינת ירון זיגי, להיות אומן חושים זה אומר להכיר את נפש האדם, את האופן בו המחשבות של אנשים רצות ופועלות.

 

מה יכלול המופע של אמן חושים מומלץ?

אתם מוזמנים להיות באמת נדהמים עם מופע אומנות חושים שחווים פעם בחיים. בין אם אתם עומדים לקיים אירוע לילדים או אירוע למבוגרים, ירון זיגי יהיה מסוגל להתאים בעבורכם מופע אומנות חושים בהתאמה אישית לחלוטין.

חשוב לדעת, המופע של ירון זיגי כולל תקשורת רבה עם הקהל. יחד עם זאת, התקשורת לעולם מכבדת, לעולם מחויכת ותמיד אוהבת. בשונה ממופעי סטנד אפ, כאן אתם לא תחוו הלצות על חשבון הקהל (אלא אם תבקשו זאת במפורשות).

מאחלים לכם, שיהיה אירוע הכי מוצלח בעולם! תהנו!

 

ילד חתוך לשתיים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram