נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

השכרת אוהלים – איך לעשות זאת בצורה נכונה

אוהלים להשכרה

אוהלים להשכרה הם הדרך היעילה ביותר להפקת האירוע המושלם. מעבר ליתרונות הרבים שלהם והניידות הם עשויים מחומרי גלם איכותיים והזמינות שלהם רבה ולכן הם מבוקשים כל כך. עם זאת, חשוב לדעת כיצד לבחור אותם בצורה נכונה – על כך במאמר הבא.

 

המטרה מקדשת את האמצעים

השכרת אוהלים צריכה לשרת את המטרות שלכם. ארגונים, חברות ואנשים פרטיים משכירים אוהלים לצרכים שונים על מנת שישרתו את מטרותיהם. לדוגמה, אירועי חתונות, בריתות, בת או בר מצווה המתקיימים באוהלים יכולים להיערך בחצר הבית, בטבע או בכל מקום עליו חולמים. ניתן למקם אותם על כל סוג של קרקע ולכן הם פרקטיים בכל מקום. חברות וארגונים משכירים את האוהלים לצורך כנסים, קבלת לקוחות, ימי עיון וכד'. מסעדות המעוניינות בסגירת חורף לחלק החיצוני שלהן משכירות את האוהלים לצורך מטרה זו. קייטנות הפועלות בקיץ משכירות את האוהלים לצורך הצללה לפעילות של הילדים. אנשים היושבים שבעה שוכרים אותם כסוכות אבלים בחצרות הבניינים או בתיהם הפרטיים. כאשר צריכים קירוי האוהלים בהחלט מספקים את המטרות של כל גוף או מוסד ולכן כשיודעים מה המטרה קל יהיה יותר לבחור באוהל הנכון לכם.

 

הגודל במקרה כזה קובע

על מנת שהבחירה באוהל הנכון תהיה אופטימלית חשוב לדעת מה הגודל הרצוי. ישנם אוהלים קטנים ואוהלים גדולים, אוהלים סגורים או פתוחים, מאובזרים או ריקים. כאשר יודעים את כמות המוזמנים לסדנה, לאירוע או לכנס ניתן לבחור את הגודל הנכון על מנת שיהיו נוחים ומרווחים. אם מחליטים להקים אוהל לצורך אירוע במרפסת או בחצר הבית חשוב גם להתאים את הגודל שלו לשטח. במידה ומאבזרים את האוהל בשולחנות ובכיסאות מומלץ לבחור באוהל גדול כדי שתוכלו לרווח בין השולחנות ויהיה מספיק מעבר ביניהם.

 

משכירים רק ממקום איכותי

ישנן חברות שונות המציעות מבצעים שונים להשכרת אוהלים ומחירים אטרקטיביים אותם ניתן להשוות בין חברה לחברה. עם זאת, לא כל מה שזול הוא איכותי. הבחירה הנכונה של האוהלים צריכה להיות על פי שיקולי איכות. בין אם אלו חומרי הגלם ובין אם אלו הפונקציות שהם ממלאים. בנוסף, האוהלים צריכים לשאת תו תקן של כיבוי אש ובטיחות ולהיות יציבים וחזקים.

 

בוחרים רק אוהלים עמידים

כדי שהאוהלים יהיו עמידים בפני תנאי מזג אוויר שונים חשוב שיהיו אטומים ועמידים לרעש. כשעושים בהם שימוש בחורף, חשוב שלא יחדרו אליהם מים ושרעש הגשם לא יפריע כאשר הוא מקיש עליהם בחוזקה. מנגד, הם צריכים לבודד חום ולהיות יעילים גם בקיץ על מנת שיהוו מקור הצללה. ככל שתקפידו על בחירה נכונה של אוהלים לצרכים השונים, כך הם יהיו יעילים ויציבים יותר. האוהלים אמורים להכיל ציוד יקר, ריהוט ומזון בין אם חוגגים בהם מסיבות ובין אם מתכנסים לצרכים אחרים וחשוב שציוד זה יישמר.

אוהלים להשכרה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא טיפים לאירועים
קוסם לברית שולף קלף
איך בוחרים קוסם לברית?

אירוע הברית מתחלק לשני אירועים מרכזיים. ישנו האירוע של הבריתה עצמה, שם ההורים נרגשים והמעמד ייחודי וחד פעמי אשר