נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

תקליטן לחתונה – איך בוחרים רשימת שירים מושלמת?

מיקסר

החתונה היא אירוע מרגש, משמח ובלתי נשכח שנועד לחגוג את אהבתכם יחד עם האנשים הקרובים והחשובים לכם.

המוזיקה לאורך האירוע, ובעיקר בשלב הריקודים, היא חלק חשוב מהפיכת האירוע לחגיגה אמיתית, כנה ושמחה.

אז איך מרכיבים את רשימת השירים הטובה ביותר, שתהפוך אתכם ואת האורחים למרוצים?

 

הכנה מוקדמת לפני החתונה

ראשית, תבחרו את הDJ לחתונה. מאגרים של תקליטנים מומלצים יוכלו לסייע לכם להשוות בין מחירים וחוות דעת, וכך לאתר את התקליטן המומחה שתרצו באירוע שלכם – את הפרטים תוכלו למצוא באתר: https://www.slidemusic.co.il.
לאחר מכן, תתאמו עם התקליטן ציפיות – יש שירים מסוימים שתרצו להשמיע יותר? סגנון מסוים שתעדיפו להמעיט בו? תהיו אקטיביים בתהליך הרכבת הפלייליסט, אך גם תנו לתקליטן את החופש לעשות את מה שהוא הכי טוב בו – מוזיקה.

 

שיטת העוגה

לתקליטנים מאגרים עצומים של מוזיקה מכל הסוגים. שירים חדשים וישנים, רגועים ומקפיצים, במגוון שפות וסגנונות.
אל מרבית החתונות לא מגיעה אוכלוסייה אחידה, וקיימת השאיפה לייצר פלייליסט שייגע בכל אחד ואחת מהאורחים והאורחות. שיטת העוגה יוצרת חלוקה של האירוע בין האוכלוסיות השונות שמגיעות ובין סגנונות המוזיקה המתאימים להם, כך נשאף שכל אורח יזכה לחוויה שתקלע לטעמו האישי.
לצורך העניין, בחלק הראשון של החתונה נבחר להשמיע מוזיקה שתקלע גם לטעמם של האורחים המבוגרים. שירים שמחים אך נוסטלגיים, בהתאם לרוח שלכם בתור זוג או לעדות המשפחות, יעשו את העבודה.
בהמשך ואל תוך הערב התקליטן יעשה את המיטב כדי להפוך את המסיבה שלכם לשמחה עד השעות הקטנות של הלילה. מוזיקה צעירה, מקפיצה, דינמית ומודרנית שתביא את האורחים הצעירים שלכם למרכז הרחבה.

 

רשימת שירים מגוונת

תקליטן חייב לדעת לקרוא את הקהל שמולו. מסיבה טובה, שנמשכת עד השעות הקטנות של הלילה, מתחילה ונגמרת בזה שהתקליטן רואה, שומע ובעיקר מרגיש את האנשים ברחבה.
לנגן מוזיקה טובה זה חשוב, אך חשוב מכך להבין מה מקפיץ את הקהל, מה מביא אותו לרקוד, מה משמח אותו ואיך לתמרן בין הסגנונות השונים. המטרה העיקרית צריכה להיות להפוך אתכם – הכלה והחתן – למאושרים, דרך החברים והחברות שירימו לכם כל הלילה.
לכן, כבר מבעוד מועד צריך להרכיב רשימת שירים מגוונת, שתאפשר תמרון בין סגנונות בהתאם למה שיקרה ביום האירוע. קחו בחשבון שיכול להיות שתחשבו בתחילה שסגנון מסוים יהיה מצוין, אך בפועל סגנונות אחרים יקפיצו את הקהל יותר. תבקשו מהתקליטן רשימה מגוונת שתאפשר תמרון.

 

אל תוותרו על מה שעושה לכם טוב

כשאתם מתרגשים ושמחים – כולם יראו וירגישו. יש שיר מסרט או סדרה ששניכם אוהבים? שיר ששמעתם בדייט הראשון? השיר שליווה את הצעת הנישואין? תכניסו אותם לפלייליסט!

בחירת תקליטן לחתונה זו אחת המשימות החשובות בהפקת האירוע, והרכבת רשימת השירים היא על כתפיו – בחרו את התקליטנים המקצועיים ביותר, תהיו אקטיביים בתהליך הרכבת הפלייליסט, והכי חשוב – תתכוננו ליהנות ולשמוח!

 

רחבת ריקודים

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא טיפים לאירועים
קוסם לברית שולף קלף
איך בוחרים קוסם לברית?

אירוע הברית מתחלק לשני אירועים מרכזיים. ישנו האירוע של הבריתה עצמה, שם ההורים נרגשים והמעמד ייחודי וחד פעמי אשר