הצעת נישואין ואתה: איך לבקש ולקבל "כן"

זו היא אולי אחת מהסיטואציות הכי מרגשות שתמצאו את עצמכם בהן – הרגע בו ברור לכם שמצאתם את האחת ואתם רוצים לקחת את הצעד החשוב ביותר ולבנות בית בישראל.

אבל, ככל שברורה לכם ההחלטה להציע נישואין, גם עולים חששות ורגשות בנוגע לדחייה או לביצוע לא נכון של ההצעה, אשר יכולים לפגוע בבת הזוג ולהפוך את ההצעה המרגשת לחוויה לא כל כך נעימה.

ולכן רגע לפני שאתם רצים לקנות טבעת ומחליטים להציע בספונטניות, חשוב שתסגרו כמה פינות.

 

מה חשוב לזכור לפני שמציעים נישואים

עוד לפני שאתם מציעים נישואין לבת הזוג, שימו לב לחמישה דברים שאתם רוצים לבדוק לגבי ההחלטה וההצעה עצמה:

לבדוק את השטח –

אל תציעו נישואין בלי לדבר עם בת הזוג. לא רק כי זו יכולה להיות פדיחה לא נעימה בכלל לקבל סירוב מול כולם, אלא כי אתם רוצים להבין מה הוא הלך הרוח של בת הזוג ולמה היא מצפה. זו לא צריכה להיות שיחה מאוד ישירה, אבל כך שווה להבין מה היא חושבת על המקפצה הזו.

 

להבין מה הוא החלום של בת הזוג –

בעזרת חברים ובני משפחה נסו להבין מה הוא החלום הכי גדול של בת הזוג שלכם ואיך אתם יכולים להגשים אותו.

 

להכיר את המגבלות שלכם –

אם אתם מתמודדים אם מגבלות כל שהן (תקציב, צניעות או פרטיות), חשוב להכיר בהן ולהבין איך ניתן להוציא לפועל הצעת נישואין מרשימה למול כל אותם תנאים.

 

הפקה או אירוע צנוע –

כדי להציע נישואין בקלות הפקות נישואין הן מקור טוב למידע. בה בעת, אם אתם רוצים לשמור על הפקה קלילה וצנועה יותר, יכול להיות שפשוט תרצו להסתייע בחברים הקרובים ולשמור על פרופיל נמוך.

 

ההשקעה שתשתלם לכם בעתיד –

ככל שתשקיעו יותר בהפקה שמתאימה לבת הזוג שלכם ולכם, כך האירוע ייזכר בעתיד כחוויה חיובית ומעצימה ממנה יצאתם יחד אל דרך חדשה ובניתם לעצמכם בית מושלם. אז אל תקלו ראש או תנסו למצוא דרכים להפוך את האירוע למשהו שלא מתאים לכם, כי זה פשוט לא יהיה שווה את המאמצים שלכם.

 

הדבר הכי חשוב באירוע – הוא האישה שלצידכם

זו היא אולי התזכורת לאחד מהדברים הכי חשובים ונשכחים בו זמנית, בהפקות הצעות נישואין – אל תשכחו את בת הזוג. בסופו של יום, בלעדיה לא היה בכלל כל טעם בהפקה הזו והיא, בדיוק כמוכם חלק משמעותי מאוד מהרגע הגדול. אז שווה להבין לעומק איך אפשר להפתיע, לרגש, להקסים ובעיקר לגרום לה לרגע אחד להרגיש כמו האישה הכי חשובה בחדר. וכך, אתם בוודאי תצליחו לגרום לה להגיד לכם כן ולצאת איתכם למסע של חיים שלמים, עם חתונה מהאגדות ובית מושלם.

 

גבר מציע

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram