כמה עולה עיצוב חתונה ומה הוא כולל

חתונה אמנם הוא אירוע שעשוי להסתכם בסכומים לא מבוטלים, אבל אין ספק שזה אירוע מיוחד ששווה את ההשקעה. אם כך, עד כמה כדאי להשקיע בעיצוב החתונה? וכמה יעלה עיצוב חתונה? האם ישנם מחירים מומלצים לצרכן בתחום? הנה כל התשובות. 

אם אתם עומדים להתחתן ולא מוכנים להתפשר על פחות מאשר חתונת החלומות, אנחנו כאן כדי לסייע לכם ליצור אותה. חתונת חלומות מצריכה גם עיצוב חלומי, בין אם הטקס יהיה יוקרתי, אלגנטי, צנוע או מפואר.

בין אם כך או כך, את עיצוב החתונה תתאימו לסגנון שלכם ולאופן שבו אתם מעוניינים לחגוג את האהבה ביניכם. למשל, שקלתם לעצב את החתונה באמצעות פרחי משי? אולי עצים מלאכותיים ללובי החתונה? בואו נגלה ביחד כמה זה יעלה.

 

עיצוב חתונות באמצעות צמחיה ופרחים מעוצבים ממשי

עיצוב חתונה בעזרת פרחי משי יעלה לכם בין 2,000 ₪ ל-2,500 ₪. יחד עם זאת, אתם תמיד יכולים לעצב את החתונה בעזרת צמחים מלאכותיים. כדאי לדעת, צמח מלאכותי ניתן גם לשכור למטרת עיצוב חתונה.

במילים אחרות, תשכחו מרכישת פריטים עיצוביים לחתונה. תוכלו לשכור צמחים מלאכותיים לעיצוב חתונה מחברות כמו דקוריישן 200 ודומיה. 

יחד עם עיצוב חתונה באמצעות פרחים וצמחים או ע"י בלונים, ניתן גם לעצב את החתונה באמצעות פריטי עיצוב אחרים. תוכלו למשל לרכוש שלל סרטי קישוט שניתן לתלות בכל פינה בחתונה, בלונים, בלוני הליום ועוד. אבל לא משנה מה, אסור לכם לשכוח את הנושא של התאורה. התאורה תוסיף לכם המון לאווירה, בואו נדבר בקצרה גם עליה.

 

תאורה לחתונות ופריטי עיצוב שלא מתפספסים

מה אני צריך לדעת על תאורה לחתונות ועיצוב חתונה? התאורה תורמת המון לאווירה, בין אם אתם מתחתנים בחתונה קטנה או גדולה יותר.

ואם אתם מתחתנים בחוץ, כמובן שיהיה צורך לקחת בחשבון את כלל הפתרונות השונים. אנחנו מדברים על פתרונות ישיבה מעוצבים לחתונות, כיסאות ושולחנות, אוהלי חתונה ממוזגים לאירועי חוץ ועוד. 

עוד כדאי לדעת, בימינו ניתן להפיק ולעצב חתונות בעזרת חברות הפקה של חתונות ואירועים. ניתן לעצב חתונה בסכומים של 5,000 – 15,000 ₪ בממוצע. אם תרצו לדעת מחירים מדויקים של שירותי עיצוב חתונות, יש לכך גם מחירונים באינטרנט.

 

השוואת מחירים בין חברות הפקה ועיצוב חתונות

בימינו ניתן למצוא באינטרנט מחירון כמעט עבור כל סוג שירות. אבל שימו לב, שאתם בעצם סוקרים מחירון שמוגדר בתור מחירון מומלץ לצרכן.

בפועל ובשטח, המחירים שאתם נתקלים בהם באינטרנט עשויים להשתנות ואכן משתנים. 

כדי להיות הכי בטוחים, יהיה כדאי לפנות אל חברת ההפקה בעצמכם.

הכי טוב לקבל את המידע ישירות מהן. ואם אפשר, אנחנו נמליץ לכם גם לערוך השוואת מחירים בין חברות הפקה לחתונות. אתם יכולים לצאת מזה אך ורק מורווחים. 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram