רכב לחתונה – מה לבדוק לפני שמשכירים וכמה זה עולה

בין אם אתם מתכננים חתונה יוקרתית פחות או יותר, בכל מקרה תצטרכו להגיע כנראה עם רכב לחתונה.

אלא אם אתם ממש מקוריים, ואז אולי תחליטו להגיע עם טרקטורון או אופנוע.

אבל בהנחה שתגיעו עם רכב, בואו נדבר על מחירי השכרת רכבים לחתונות, כמה עולה לשכור רכב לחתונה?

אפשר לשכור רכבים לצרכים שונים ולכלל המטרות. יחד עם זאת, חתונה היא אירוע בהחלט מיוחד, שאליו צריך להיערך מראש וכמו שצריך. כשמדברים על השכרת רכב לחתונה, מדברים על רכבים יוקרתיים, כמו כן על ג'יפים, רכבי ספורט ועוד. כל עוד אתם מעוניינים להגיע עם רכב מנצנץ וסוג של רכב חלומות לחתונה שלכם, זה אפשרי כיום במחירים אטרקטיביים למדי. אם כך, כמה עולה לשכור רכב לחתונה בממוצע? בואו נתחיל עם אחד הרכבים הכי פופולאריים, לימוזינה.

 

כמה עולה לשכור לימוזינה לחתונות?

בא לכם לשכור ג'יפ לחתונה? או שמא בא לכם להגיע לחתונה שלכם בתוך לימוזינה ארוכה? בין אם ככה או ככה, אנחנו ממליצם לכם לסקור מחירונים באינטרנט. לאחר שאנחנו בעצמנו גם סקרנו מחירונים מומלצים לצרכן באינטרנט, גילינו שהשכרת לימוזינה לחתונה עולה 1,400 ₪ – 3,500 ₪.

סכום שכירת הלימוזינה משתנה בהתאם ללימוזינה כמובן, אבל גם בהתאם לאבזור שיש בתוך הלימוזינה. בעוג שחלק מהלימוזינות יכללו בתוכן בר משקאות מפואר, לימוזינות אחרות יכולות לפעמים לכול אפילו בריכות בחלק האחורי של הרכב.

 

כמה יעלה לי לשכור רכב ספורט קבריולט לחתונה שלי?

מעוניינים לשכור רכב קבריולט לחתונה שלכם? רוצים להגיע בצורה הכי ספורטיבית ליום הכי גדול בחיים שלכם? אין שום בעיה, אתם יכולים לייעד לכך בערך 1,800 ₪ בממוצע. במחירים של 1,800 ₪ – 2,500 ₪ בממוצע, תוכלו לשכור אפילו רכבים כמו שברולט קמרו.

ואם כבר מדברים על רכבים מהסוגים האלו, יהיה כדאי גם לדבר על רכבי אספנות יפהפיים ומשופצים עד רמת הפרטים הכי קטנים. מעוניינים לשכור רכב אספנות לחתונה שלכם? הנה המידע שאתם צריכים לפני שאתם מחליטים באיזה רכב לבחור.

 

כדאי לי לשכור רכב אספנות לחתונה? הוא לא יתקלקל בדרך?

אם אתם מעוניינים לשכור רכב אספנות לחתונה הגדולה, אתם יכולים לעשות זאת באופן עצמאי לחלוטין. אתם לחלוטין יכולים להסתייע בחברות הפקה שיעזרו לכם, אבל אפשר גם לבד. שמעתם פעם על מועדון ה-5? מועדון החמש הוא מועדון ישראלי של רכבי אספנות, שאפילו תורם את המכוניות שבמועדון לכל מיני צילומי סרטים ישראליים.

אתם יכולים לפנות באופן עצמאי אל מועדון ה-5, שם תוכלו למצוא המון בעלי מכוניות ענתיקות ורכבי אספנות. בעלויות ממוצעת של 1,000 – 2,500 ₪, תוכלו לשכור רכב אספנות לחתונה. נשאר לכם רק לבחור, תהנו וסעו בזהירות, הוא בטוח לא יתקלקל! רכבים אלו שמורים במיוחד.

 

חתן וכלה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram