נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

3 רעיונות יצירתיים למסיבת רווקות

בר משקאות

בשנים האחרונות יש מגמה מתגברת של מסיבות רווקות בסמוך למועד החתונה. מהי מסיבת רווקות? ובכן מדובר באירוע מצומצם יחסית, המיועד לחברות הקרובות לכלה. מסיבות רווקות יכולות לקבל פנים רבות, בהתאם להעדפותיה של הכלה או של החברה הממונה על ארגון המסיבה. למרות התדמית שנוצרת לעתים למסיבת הרווקות, הזמנת חשפן היא ממש לא האופציה היחידה…ניתן למצוא היום אטרקציות מגוונות למסיבות רווקות, כשהמטרה היא ליצור חוויה מיוחדת ולא שגרתית עבור חבורת הבנות העליזה. אספנו עבורכן שלושה רעיונות יצירתיים שייקחו את מסיבת הרווקות שלכן, ויהפכו אותה למשהו בלתי נשכח.

 

התקופה שלפני החתונה

התקופה שלפני יום החתונה, היא לרוב לחוצה ומלאה בארגונים רבים ושונים. יש לדאוג לאולם אירועים שיתאים לאופי הזוג ולכמות המוזמנים לאירוע, יש לעקוב אחרי המוזמנים ולאשר הגעתם, צריך לדאוג לאוכל, מוזיקה לאירוע, אטרקציות למיניהן, שמלת כלה ועוד ועוד…זוגות רבים מופתעים מעומס הפעולות שיש לעשות, שלא לדבר על כמות ההוצאות הכלכליות. פעמים רבות אנו נוכחים לגלות שההוצאה הכלכלית שבקניית טבעות אירוסין דיימונד פקטורי לאירוסין, היא רק קוצו של יוד כשמדובר בשאר הוצאות החתונה. בלב כל התקופה העמוסה הזאת- מסיבת רווקות הפכה לנוהג כייפי ומשחרר, כשלרוב ממונה חברה קרובה להיות אחראית על ארגון האירוע מא' ועד ת'. איך ניתן לערוך אירוע כזה כך שיהיה גם מעניין, וגם לא יעמיס כלכלית על הכלה והחברות? המשיכו לקרוא.

 

אופציות מעניינות למסיבת רווקות

היתרון במסיבת רווקות הוא, שכולן מתחלקות בנטל הכלכלי, כך שלרוב מדובר בהוצאה קטנה ולא משמעותית. למשל אם מדובר בבנות שאוהבות תנועה וריקוד- אפשר להזמין מורה לריקוד וללמוד יחד כוריאוגרפיה מדליקה, ובסוף אפילו לצלם מזכרת. אם אנחנו יותר בכיוון של בישול, אפייה והכנת מזון, סדנת שוקולד היא אופציה מעולה, ובה נוכל להכין יחד כל מיני סוגים של קינוחים ושוקולדים מיוחדים. נכון שהמזכרות האמיתיות לא תשרודנה זמן רב- אבל ניתן לפחות לצלם ולקבל מזכרות בצורת תמונות. אפשרות נוספת היא לצאת מהבית, ולארגן לעצמנו סיור במקום מיוחד שעוד לא היינו בו, או לסייר במקום שאנחנו מכירות ולחוות אותו בצורה שונה לחלוטין. דוגמה לכך היא למשל סיור טעימות בשווקים מסוימים בארץ, עם מדריכים מוסמכים שמכירים את האזור היטב.

מסיבת רווקות יכולה לקבל פנים רבות, ובשנים האחרונות- האטרקציות השונות לאירוע המהנה הזה תופסות תאוצה. לרוב נהוג שאחת החברות הקרובות של הכלה תהיה ממונה על האירוע, על מנת להפחית עומס מהכלה שעוברת תקופה עמוסה במיוחד. לרוב החברה המארגנת מעוניינת לערוך אירוע שיוציא את הבנות מהקופסה, וייתן להן חוויה מיוחדת ולא שגרתית. במאמר זה אספנו עבורכן כמה אופציות, שיכולות לתת השראה לארגון אירוע כייפי ומיוחד. מסיבת רווקות מיוחדת תיצור טעם של עוד לקראת החתונה, ותאפשר שחרור והנאה לכלה ולחברותיה.

חברות של הכלה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא חתונות
עיצוב אישי
מצעד החליפות השוות של 2020

עונת החתונות עומדת להגיע ומבול של אירועים עומד לנחות עליכם כרעם ביום בהיר. משבר הקורונה דחה המון חתונות שהיו

צלחות הגשה
מתחתנים? הגשה או בופה?

אירוע יום החתונה עומד להתקרב ועליכם להחליט החלטה לא פשוטה: האם לבצע הגשה לשולחן או שמא עדיף בופה? אנחנו